PM 800-9/-12/-12HS

Tu znajdą Państwo informacje o PM 800-9, PM 800-12 i PM 800-12HS, czyli paletyzatorów z przesuwaniem płyt.

Paletyzatory typu PM 800-9, PM 800-12 to wysokiej jakości urządzenia płytowe z układaniem warstw I odgórnym dociskiem, dostosowane do średnich I wysokich wydajności pakujących linii. Unikalny system kontrolny z 15” monitorem dotykowym, dzięki dużemu wyborowi różnych programów oraz kombinacji bocznych I górnych docisków, zapewnia możliwość wszelkich kombinacji układania I formatów, tworząc ładunki wyrównane I stabilne, dostosowane do wysokiego sztaplowania. Istnieje możliwość ułożenia opakowań dowolnych kształtów I wym.

Nasze paletyzatory, jako pierwsze na świecie mają unikalne serwomotory z wbudowanymi enkoderami, co gwarantuje wysoką dokładność układania, małą ilość odpadów I rozdarć, przy bardzo niskim poziomie hałasu.

Ponieważ nasze silniki stosują system kinetycznego odzyskiwania energii, to dzięki temu podczas hamowania oszczędzają od 15 do 20 % energii I są określane jako “green”.

Nieograniczona pamięć programów dla produktów i automatyczne wzorce ustawiania różnych produktów na paletach o różnych wymiarach.

Kompaktowy system, niskie koszty inwestycji I bardzo niskie koszty konserwacji. Standardem jest 2-letni okres gwarancji.

Wydajność od 400 do 1600 toreb lub pudeł na 1 godz.

W przypadku pytań o paletyzatory, prosimy o podanie następujących informacji:

  • Typ (-y) i wymiary produktu?
  • Typ/wymiary palet?
  • Całkowita maksymalna wysokość palety?
  • Maksymalna wydajność na minutę lub na godzinę?
  • Czy potrzeba także owijarki lub maszyny pakującej w rozciągliwe kaptury.

Wykorzystaj formularz po prawej stronie lub wyślij e-mail na poniższy adres. Mamy bogatą listę referencyjną klientów którą możemy udostępnić.

Prospekt

Kliknij tu aby otrzymać prospekt

Video

Kliknij tu aby obejrzeć film video.

PM 800 pomocą serwomechanizmów
PM 800-12, workowanie ziemi i torfu
PM 800-12, 5 kg worki z ziemniakami
PM 800-12, 10 kg worki z ziemniakami
PM 800-12, worki z zaprawą cementową

KONTAKT

NEWSLETTER

Sign up and recieve special offers directly to Your mailbox.

E-mail: