PM 900-6/-10/-12

PM900-6, PM900 oraz PM900-10-12 to nasze standardowe produkty jako kombinacja paletyzatorów liniowych i typu robot paletyzujący.

Paletyzator typu PM 900 jest połączeniem naszego paletyzatora wysokiego układania typu PM 800, z dociskiem warstwy z boku i od góry oraz naszego robota paletyzującego PM 500, i jest przeznaczony do wysokiej wydajności linii pakujących, na których wymagane jest układanie na zakładkę. Unikalny system sterowania umożliwia wybór dowolnego wzoru układania, tylko przez wybranie jednego z wielu programów zapisanych w pamięci. Kontrolowane pozycjonowanie przez robota oraz docisk z boku i od góry zapewnia proste, stabilne i wysokie układanie produktu na paletach. Może paletyzować wszystkie rozmiary worków na wszystkich rozmiarach paletach z lub bez zakładkowego nakładania się.

Jako pierwsi na świecie zastosowaliśmy w naszym paletyzatorze PM 900 unikatowe rozwiązanie servo-kontroli napędów poprzez wbudowanie do każdego silnika dekoderów, których rezultatem jest dokładność, cicha, skuteczna i ekonomiczna praca.

Energia hamowania każdego silnika jest ponownie wykorzystywana poprzez KERS – Kinetic Energy Recovery System, system odzyskiwania kinetycznej energii, który pozwala na oszczędności 15 – 20% energii. Tak więc nasze paletyzatory możemy nazywać “zielonymi” czyli przyjaznymi środowisku.

Zapisane w pamięci komputera różne konfiguracje układania produktów (wzory) pozwalają na nieograniczone warianty układania jedynie poprzez wprowadzenie wymiarów produktu i palety.

Kompaktowość paletyzatorów obniża nakłady inwestycyjne oraz koszty eksploatacji.

Wydajność

PM 900 – 6, do 600 worków na godzinę.
PM 900 – 10, do 1000 worków na godzinę.
PM 900 – 12, do 1600 worków na godzinę.

Prawdopodobnie najlepszy paletyzatory w tym zakresie wydajności.

W przypadku pytań o paletyzatory, prosimy o podanie następujących informacji:

  • Typ (-y) i wymiary produktu?
  • Typ/wymiary palet?
  • Całkowita maksymalna wysokość palety?
  • Maksymalna wydajność na minutę lub na godzinę?
  • Czy potrzeba także owijarki lub maszyny pakującej w rozciągliwe kaptury.

Wykorzystaj formularz po prawej stronie lub wyślij e-mail na poniższy adres. Mamy bogatą listę referencyjną klientów którą możemy udostępnić.

Prospekt

Kliknij tu aby otrzymać prospekt

Video

Kliknij tu aby obejrzeć film video.

PM 900, 3-miejscowe układanie
PM 900, zakładkowy paletyzator
PM 900 i PM 800 combi, kartonów I toreb
PM 900-6, 700 toreb/h premiksu
PM 900-10, 1000 toreb/h
PM 900-10, overlap palletizing, 1000 toreb ukladanych zakładkowo

KONTAKT

NEWSLETTER

Sign up and recieve special offers directly to Your mailbox.

E-mail: