Ładowanie kontenerów

Ładowanie kontenerów

Mamy bogate doświadczenie w pełni automatycznym załadunku kontenerów, dzięki któremu można uniknąć kosztownej pracy ręcznej.

Załadunek worków do kontenera systemem APF.

Celem usuwania produktów z palet jest załadowanie kontenerów okrętowych oraz ciężarówek z pełnym wykorzystaniem ich pojemności czyli pod dach BEZ RYZYKA USZKODZENIA TOWARU podczas tej czynności oraz bez konieczności stosowania do tego pracy ręcznej.

System wymaga standardowego wózka widłowego, usuwania palet i standardowego ręcznego wózka widłowego, zamontowanego na specjalnej ruchomej platformie, który musi być wprowadzony do kontenera lub ciężarówki.

Wózek widłowy umieszcza palety z produktem na płycie typu AFP, która automatycznie podnosi produkty z palety do góry i bez ich uszkodzenia umieszcza w kontenerze.

Rozmiar palet: Standard Euro 800 x 1.000 mm oraz 1.000 x 1.200 mm.
Inne rozmiary na zamówienie.

Spaletyzowane produkty popychane są w kontrolowany sposób na ruchomą płytę bazową, zamontowaną na wózku widłowym. Produkty mogą być odbierane zarówno od czoła jak i z boku palety, w zależności od modelu załadunku kontenera lub ciężarówki. W przypadku paletyzowanych worków paleta może być naciśnięta z boku lub od czoła prasą hydrauliczną i następnie worki są umieszczane w kontenerze lub ciężarówce.

Usuwanie z palet i praca hydraulicznej prasy są w pełni zautomatyzowane a ich uruchamianie następuje z pulpitu sterowniczego umieszczanego na wózku widłowym.

Gdy magazynek pustych palet jest pełny, alarm akustyczny informuje o konieczności ich odbioru i umieszczeniu w magazynie paletowym.

Załadunek 20-stopowego kontenera trwa 25-30 minut.

Rozładunek palet jest kontrolowany przez mikroprocesor i po jego uruchomieniu nie trzeba zmieniać żadnych parametrów programu, mikroprocesor kontroluje wszystkie funkcje w taki sposób, że jakakolwiek nieprawidłowa operacja jest niemożliwa.

Nasze systemy rozładunku palet mogą współpracować z naszymi w pełni automatycznymi paletyzatorami. Nasze systemy są mobilne i mogą być używane w różnych miejscach.

Kliknij tu aby pobrać broszurę

Kliknij tu aby obejrzeć film video.

 Ładowanie kontenerów – APF.

Ładowarka do masowych produktów typu CBL I CBL-Twin

Jest to unikalne urządzenie idealne do suchych produktów takich jak cukier, słód, mączka rybna, ziarna I wielu innych produktów luzem.

  • Mocny podajnik(i) dostosowany do odpowiedniego ciśnienia I optymalnego napełniania kontenerów liniowych
  • Uwaga: ten system nie powoduje uszkodzeń w porównaniu do innych systemów
  • Zdalne sterowanie bocznego I pionowego przesuwu wlotu towaru
  • Łatwo zdejmowalny podnośnik widłowy
  • Lej zasypowy do połączenia grawitacyjnego z innym systemem zasypowym klienta
  • wykonanie ze stali miękkiej lub nierdzewnej

Wydajność.
CBL – 1 stopowy kontener – w 25 min.
CBL – podwójny – 10 do 15 min.

Możemy także zaoferować do naszej ładowarki, system zasypowy z zastosowaniem kontroli wagi.

Kliknij tu aby otrzymać prospect.

Kliknij tu aby obejrzeć film video.

 Ładowarka kontenerów – CBL.

KONTAKT

NEWSLETTER

Sign up and recieve special offers directly to Your mailbox.

E-mail: